Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Puławy

Puławy: to, co jesz, ma znaczenie. Dieta przeciw nowotworom

19.06.2013, Kluby zdrowia

Świadome odżywianie jest wstanie uchronić nas przed chorobami cywilizacyjnymi, w tym nawet przed nowotworami – przekonują organizatorzy najbliższego spotkania Klubu Zdrowia w Puławach, prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Szczegóły poznamy na bezpłatnych zajęciach, które odbędą się już 24 czerwca.

Gościem ostatniego spotkania przed wakacyjną przerwą będzie Beata Śleszyńska, promotor zdrowia i wykładowca w Szkole Promocji Zdrowia w Podkowie Leśniej k. Warszawy. Prelegentka opowie o profilaktyce raka.

– Oprócz wykładu przygotowaliśmy także degustację zdrowych potraw – zapowiada Alina Ciupa, kierownik Klubu Zdrowia w Puławach. – Będzie również możliwość zbadania ciśnienia krwi. Uczestnikom spotkania rozdamy przepisy wegetariańskie

Dobrze zbalansowana dieta wpływa pozytywnie na samopoczucie. W połączeniu z aktywnością fizyczną i kontrolą stresu to także długofalowa inwestycja, która zaprocentuje w przyszłości. Jak przekonują organizatorzy spotkania, za pomocą diety możemy obronić się przed otyłością, a także zmniejszyć ryzyko najpoważniejszych schorzeń cywilizacyjnych, np. nowotworów.

Zajęcia klubu zdrowia odbędą się w poniedziałek, 24 czerwca, o godzinie 17:30 w Domu Kultury „Amik” przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 4.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Tekst: Justyna Libera

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

2 560 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Lubelski
Filia Puławy
ul. Kraszewskiego 6
24-100 Puławy

Nr konta bankowego:
53 2030 0045 1110 0000 0276 2390

Kierownik: Anna Karpeta
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 609 842 325

E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie lubelskim:

AVIDAL
Tel. kom.: 886 536 123


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij